Harry Potteri foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potteri foorum

Üks huvitav Harry Potteri teemaline foorum, kus räägime ka kõigest muust ja mängime rollimänge.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kool

Go down 
+9
Hermione
hannukas
mannu1000
-Merilyn
Ginny 987
Evanna
Enawen
Gerda
aare94
13 posters
AutorTeade
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 25 Märts - 21:05

Mis koolis te käite, või mis seal huvitavat toimub. See tähendab räägime lihtsalt koolist.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Gerda

Gerda


Female
Postituste arv : 41
Age : 31
Registration date : 27/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeNelj 27 Märts - 22:25

Käin Tallinna Kuristiku Gümnaasiumis.
Käsil on 9-s klass. Täpsemalt 9 R klass. Eksamid tulevaad. Jess eksole. >_>
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeReede 28 Märts - 20:58

Ma käin Tihemetsa Põhikoolis(väike maakool). 7. klassis. Meid on klassis 11 ja koolis kokku 73 vist.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Enawen

Enawen


Female
Postituste arv : 253
Age : 27
Asukoht : Voodis
Registration date : 28/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeLaup 29 Märts - 8:00

Veab sul, ma oleks nii väga tahtnud oma vana ema koolis käia, seal oleksime olnud klassis 6. Kahjuks läksin mingisse 34 (bõmeda) õpilase klassi. Hea vähemalt, et leidsin mõned lahedad sõbard nagu HarryP. Naeratus
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeLaup 29 Märts - 9:18

Jaaa. Tore kui häid sõpru on...
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeReede 4 Apr - 17:56

Mul praegu 4 väga head sõpra. Kõik on mingil määral "hullud". Noh, Enawen, sa tead ise küll, mida ma mõtlen Pilgutab silma Igavesed tüütud on nad oma intriigidega Pööritab silmi
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Enawen

Enawen


Female
Postituste arv : 253
Age : 27
Asukoht : Voodis
Registration date : 28/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeLaup 5 Apr - 7:31

Kas mina ka olen hull xD? Ma arvan et j isegi järgmine aasta on nad nii...
Tagasi üles Go down
Ginny 987

Ginny 987


Female
Postituste arv : 18
Age : 27
Asukoht : Tartu ;)
Registration date : 17/05/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeLaup 17 Mai - 21:49

ma käin Tartu Karlova Gümnaasiumis... suht hull kool, kui nii võtta, loodan, et te Tartu Postimeest ei loe. Eelmine aasta juhtus küll liigapalju, kahjuks halba. Aga sõbrad on ikka parimad, meid on klassis 22... aga see on meil küll paha, et meil selline kord on, et esimene klass käib hommikupoole, siis teine kuni neljas klass käib õhtupoole, ja siiis alates viiendast klassist käid jälle hommikupoole.... Ja meil on ju muusikakool, laulukoore ja muusikaklasse täis Õnnelik aga kool ***** sajaga (loodan, et te pahaks ei pane, et ma niimoodi kirjutan)
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeLaup 17 Mai - 21:52

Ei pane.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 20 Mai - 15:44

Paide Ühisgümnaasium. 9.a klass. Parim ever. Vahelduva eduga tegelt. Klassis 30 õpilast umbes. Umbes, sest kaks on koduõppel ja kaks peaaegu ei käi kooliski. Kui meie klassil on reis, siis me naerame aasta aega seda. Venemaad isegi viis aastat ma pakun.
Koolist. Õpsid on päinad. Panevad näkku ja ei saa kunagi midagi aru.
Reet (geograafia). Pall ja lõualotid. Mina ja mu sõbranna saame geos selle pärast möliseda, et me istume essas pingis. Ta vb näeb meid umbes sellel hetkel, kui me just oleme ennast korra ümber keeranud või saime midagi geograafiaalast küsida. Siis oleme meie selles süüdi, et terve ülejäänud klass lõugab. Õnnelik
Ants (ajalugu ja ühiskond). Vaatab kõõrdi ja parasiit sõna on Ijah. Ta ei salli Pelmi ja ükskõik, mida keegi teine teeb, Pelm saab möliseda. Me ka teda (Pelmi) ei salli ja meil on ükskõik.
Silinder (keka). Lihtsalt silindri kujuline. Me Martaga ei salli teda. Ta ei salli meid kaa. Telefon on tal nagu kõrva külge liimitud. Ise on kossutreener ja ta on lihtsalt SILINDER. Ta ei liiguta ennast üldse. 100m statale sõitis ta ka autoga.
Arvo (füsa). Vana. Ta on rämedalt vana. Iidne. Ta ei tee väljagi, kui me töö ajal kõik maha kirjutame. Meil on õpik lahti ja ta ei näe. Oma ninakollid pühib ta ka oma vuntsidesse. Vastik.
Mc Riki (musa). Närvihaige. Ta hambad on nagu krokodillil. Puseriti ja kollased. Õigemini. Krokodillidel on kenam naeratus. Ta läheb peaaegu kõige peale närvi.
Teder (kässa). Näljane. Ta räägib mitut juttu korraga, midagi seletada ei oska ja sööb KOGUAEG. Ainult sööks, mul on tunne. Ta võib ühel hetkel seletada kuidas toit rikneb ja järgmine hetk Maire Aunastest. Teised eriti temast aru ei saa, aga kuna ma käsitöö ringis käin, siis ma oskan ja teised küsivad minult. ;D Ükskord ta väitis, et ta pole kade mu peale, et teised minutl abi otsivad. Päris kaa. xD
Tegelt on neid veel, aga need olid need jubedamad. Ma võin neist veel palju rääkida kui tahate. Küsige. Meie õpetajate pere on värvikas. ;D
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 20 Mai - 22:28

Vägev. Sai palju naerda Õnnelik Õnnelik Naerab
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeKolm 21 Mai - 17:14

Õnnelik Ma tean. Ma veidi veel.
TissiTippi (informaatika). Fuuder. Ma ei ole kirjaoskamatut õpetajat enne näinud. Kui on kirjas Footer, siis ta loeb fuuder. Peatükk kirjutab ta ühe k-ga, peatük. Tal on slideshow hullustus. Ja Exceli kaa. Meie referaate, mis me kaks või kolm kuud tagasi tegime, pole ta ikka ära parandanud. A noh. Tagumik on tal sama suur, nagu maakera. Üldiselt on tal vaja aidata Kaidit ja Kaidi istub minu ees vasakul ja TissiTippi peab muidugi kummardama ja oma tagumiku minu lauale võimalikult lähedale panema. Ma hakkan oksele. Ükskord oli tal tissivest seljas. xD Tegelt oli see nahatükkidest õmmeldud vest, aga see oli talle väike. Õnnelik Me ütlesime TissiTippiTissivest. xD Õelad oleme.
Mändma (esta). Punane. Ta kannab ainult punast. Talvel oli tal punased püksid, punane mantel ja punane kott. Ta räägib koguaeg ja ei lase meil lugeda, kui lugeda on vaja. Noor on ta. Ükskord seletas ta inside-joke'i endast ja oma pükstest. Täiesti lõpp! Ta sebib meie klassi poisse. Ükskord... Kersti tuli klassi ja Punane läks närvi: " Miks sa vastama ei tulnud?" Sellise hästi vinguva häälega. Siis Ketu vastas, et ta ei saanud ja ta arvas, et Vb ta peab ka ära minema. Viie minuti pärast ütles sellisel plikalikul häälel:" Janno! Ära tee!" Täiesti lõpp. Jube!
Kanne (prantsa). Äratuus! Ma ei salli teda. Ma vihkan ta naeru. Kui ta naerab, siis nii: Ha-ha-haa! Ja isegi siis, kui naljakas ei ole! Ta lihtsalt naerab ja kui me siis kaasa naerame, siis ta arvab, et me oleme eriti alaarenenud. Ma ei saa tast aru. Siis suvel tõi ta Prantsusmaalt palli. Pehme. Fliisist. KÕLISEV! See ainult kõliseb ja mul hakkab alati pea valutama, kui ta selle välja võtab. Kui me temaga kaasa ei viitsi töödata, siis ta karjub Äratuus! Ja plaksutab käsi. Ükskord me naersime ta üle selle pärast. Ta ei saanud aru. Naeris kaa. xD
Pardel (keemia). Äpnik. Noor naine. Üldiselt hea õpetaja, aga ta on pool venelane. Siis ta ütleb hapniku asemel äpnik vahest. Ja ta ei ütle kaks vaid kääks. Me natuke naerame ta üle vahest. Ta joob teed ka koguaeg. Terve tunni. Pinda käib.
Ma hetkel ei tea jälle rohkem. Ülejäänud on suht normaalsed vist. Õnnelik
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 3 Juun - 11:29

Ma käin Tartu Raatuse Gümnaasiumis ja ma lähen nüüd kuuendasse klassi. Meid on kokku 26, aga meil on ka üks poiss, kes on terve õppeaasta jooksul ainult kaks päeva koolis käinud. Pööritab silmi Ja ta on juba 2 korda istuma ka jäänud. Jääb see aasta ka.
Tagasi üles Go down
hannukas

hannukas


Female
Postituste arv : 108
Age : 27
Asukoht : PelguCity;D
Registration date : 06/06/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeNelj 12 Juun - 16:44

hehhe Naeratus -Mina- sul täiega head õpid lol!
Tagasi üles Go down
http://harry-potter.forumotions.net/index.htm
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeKolm 30 Juul - 12:28

Parimad ever. Õnnelik
Tagasi üles Go down
Hermione

Hermione


Female
Postituste arv : 28
Age : 30
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/08/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 12 Aug - 17:27

Tartu Karlova Gümnaasium. Kaheksas klass nüüd. Meil klassis 34 õpilast ja neist 12 on tüdrukud ja 22 poisid. Täiesti hull klass.
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Female
Postituste arv : 62
Age : 31
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/08/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 19 Aug - 10:37

To Hermonie: mis us nimi on?:d
Ise käin Tartu Descartes´i Lütseumis:D
Tagasi üles Go down
Kaisaa

Kaisaa


Female
Postituste arv : 31
Age : 30
Asukoht : FI
Registration date : 28/10/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeTeis 28 Okt - 9:50

Tartu Veeriku Kool. Nalja saab. Liiga paljugi. Võibolla kunagi kui aega on kirjutan siia midagi kah.
Muidu 8a, 23 õpilast klassis. 14 tüdrukut & 9 poissi. Sellises klassis ikka peab nalja saama. Õnnelik
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
kylight

kylight


Female
Postituste arv : 18
Asukoht : igalpool
Registration date : 02/04/2008

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeNelj 27 Nov - 10:08

paistu koolis 7. klass
Siia ei tasu küll tulla , maailma hullleim kool. lol!
Tagasi üles Go down
päntajalg




Postituste arv : 71
Registration date : 28/05/2009

Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitimeNelj 16 Juul - 16:24

Ruila Põhikoolis
Pisike, maakohas. Need kes ratsutavad peaks Ruila talli teadma. Siin igasugused maailmakarika etapid jne.
Kool muidu on okei. Nalja saab jap. Ja 8 klass läheb :DD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kool Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kool   Kool Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kool
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Harry Potteri foorum :: Igasugust :: Igasugused muud asjad-
Hüppa: