Harry Potteri foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potteri foorum

Üks huvitav Harry Potteri teemaline foorum, kus räägime ka kõigest muust ja mängime rollimänge.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Segavereline Prints e Snape

Go down 
+11
Bellatrix
mannu1000
^Snape
MommyB
Mutsu
sannu14
Evanna
Enawen
Gerda
-Merilyn
aare94
15 posters
AutorTeade
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeKolm 26 Märts - 20:32

Mis te arvate mehest, kes on petnud paljusid võlureid.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeReede 28 Märts - 16:47

(L)
Tagasi üles Go down
Gerda

Gerda


Female
Postituste arv : 41
Age : 31
Registration date : 27/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeReede 28 Märts - 17:22

Snape.
Ühe mu parima sõbranna lemmiktegelane. Ja minu oma ka.
Kui aus olla, siis peale seda, kui ta Dumbledore'i ära tappis, meeldis ta mulle ikkagi. Mis siis, et ma ei teadnud,

Spoiler:

Kuigi pahana on ta mitu korda muljetavaldavam.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeReede 28 Märts - 21:57

Mulle ta meeldima ei hakanud, isegi siis, kui tõe teada sain.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Enawen

Enawen


Female
Postituste arv : 253
Age : 27
Asukoht : Voodis
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 29 Märts - 8:11

Mulle meeldis ta natukene, aga mitte eriti.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 29 Märts - 9:32

Ta käitus Harryga ju kõik need aastad nii halvasti ja tema pärast on Harry vanemad surnud.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Enawen

Enawen


Female
Postituste arv : 253
Age : 27
Asukoht : Voodis
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 29 Märts - 12:27

Miks tema pärst ? Ei ole ju !
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 29 Märts - 12:37

On. Tema ütles Voldemortile ettekuulutuse.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Enawen

Enawen


Female
Postituste arv : 253
Age : 27
Asukoht : Voodis
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 29 Märts - 12:39

Nooh jah... Aga ta ei teadnud ju !
Tagasi üles Go down
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeReede 4 Apr - 16:57

Aga see teeb sama välja, pealegi Harryst ja Jamesist oli tal ükspuha. Ta hoolis vaid Lilyst. Aga mulle avaldas ta just siis muljet, kui ma seitsmendas tõe teada sain. Naeratus
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
sannu14




Female
Postituste arv : 8
Age : 30
Asukoht : tallinn
Registration date : 30/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 12 Apr - 0:32

noh aga vaadake mida james snapeile tegi!!see on ju selge et ta ka harryt vihkas kuna harry meenutas talle jamesi
Tagasi üles Go down
Mutsu

Mutsu


Female
Postituste arv : 206
Age : 27
Asukoht : Toilet
Registration date : 29/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 12 Apr - 9:58

Mina ei tea midagi.
Tagasi üles Go down
http://www.hpfoorum.forumotion.com
Enawen

Enawen


Female
Postituste arv : 253
Age : 27
Asukoht : Voodis
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimePüh 20 Apr - 10:08

Aga kui ta Lylist hoolis, miks ta siis nii etgi?
Tagasi üles Go down
MommyB




Female
Postituste arv : 1
Age : 28
Registration date : 14/05/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeKolm 14 Mai - 17:23

Tegelikult see Snape on hoopis teistsugune kui ta esmamulje. Näiteks esimeses raamatus ju arvati , et tema nõidus Harry luua , aga nii see polnud : hoopis päästis. No ja on ju paljusidki , ta ju ei tahtnud ka Dumbledore tappa. On ju arvatud , et Dumbledore palus Snape sellepärast , et tuletada talle meelde ,et ta peab ta tapma.
Tagasi üles Go down
^Snape

^Snape


Postituste arv : 13
Registration date : 05/05/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeKolm 14 Mai - 19:48

Snpae .. LEMMIk !!! Väga lahe vend.. meeldis kohe algusest peale !! ! Naeratus Mis siis, et ta ettekuulutuse voldele edasi andis ?? Ta ei teadnud kellest jutt oli seal ettekuulutuses. Ja surmasööja oli ta sellepärast et ta lapsepõlv oli väga ränk ja piinarikas. Pealgi kui tema Sigatüükas õpiis oli seal väga palju musta maagiaga tegelevaid selle.. See oli popp. ja vaene Severus üritas ka popp olla.. Kuid teda paelusid mustad jõud kohe algusest.
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeNelj 15 Mai - 15:37

Minule hakkas Snape meeldima. Natuke oma iseloomult. Aga jään selle juurde, et tegelikult oleks ta võinud vahest enda juukseid pesta. Riideid kaa. Andestamatu on, et ta Lilyt mudblood'iks kutsus. Aga hea see, et Phineas Nigellusel ta ei lubanud Hermionet mudblood'iks kutsuda.
Armas oli, et ta nägi viimase asjana Harry silmi ja et ta Harryle Griffindori mõõga andis.
Lemmik ta mul siiski pole.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeKolm 4 Juun - 20:12

Ta ei ole eriline lemmik aga jahh... Täitsa hea Õnnelik
Tagasi üles Go down
Bellatrix

Bellatrix


Female
Postituste arv : 31
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/06/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeNelj 12 Juun - 14:57

Ta suri nii ilusasti. Eriti see silmade koht. Inglise keeles on parem, seal oli palju emotsionaalsem lugeda Pööritab silmi
Tagasi üles Go down
Hermione

Hermione


Female
Postituste arv : 28
Age : 30
Asukoht : Tartu
Registration date : 12/08/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeTeis 12 Aug - 17:03

Mulle meeldib Snape. Ta on selline karm.
Tagasi üles Go down
Bella

Bella


Female
Postituste arv : 62
Age : 31
Asukoht : Tartu
Registration date : 19/08/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeTeis 19 Aug - 11:59

Mulle meeldib osaliselt Snape, aga osaliselt ei meeldi. Mulle ei meeldi see tema juures et ta käitub Harryga halvasti jms. Aga mulle meeldib ta isikupära vms.
Tagasi üles Go down
päntajalg




Postituste arv : 71
Registration date : 28/05/2009

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeKolm 3 Juun - 14:45

Merilyn- - iga nõus . Ta oli kuri vahest aga see kõik muu kahes viimases raamatus oli nii nunnu ja kohutavalt meeldis . Snape oli lahe .
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeNelj 4 Juun - 10:29

Wii! Mul on pooldajaid! : D
Tagasi üles Go down
kylight

kylight


Female
Postituste arv : 18
Asukoht : igalpool
Registration date : 02/04/2008

Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitimeLaup 26 Dets - 23:19

pole mu lemmiktegelane, meeldima hakkas ta mulle rohkem siis kui lõpuks tõe teada sain.. Punastab , alguses tundus vastik, eriti kuidas ta harryga käitus, aga kõik ei ole alati nagu paistab lol!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Segavereline Prints e Snape Empty
PostitaminePealkiri: Re: Segavereline Prints e Snape   Segavereline Prints e Snape Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Segavereline Prints e Snape
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Harry Potter ja segavereline prints.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Harry Potteri foorum :: Harry Potteri raamatud :: Harry Potter ja Segavereline Prints-
Hüppa: