Harry Potteri foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potteri foorum

Üks huvitav Harry Potteri teemaline foorum, kus räägime ka kõigest muust ja mängime rollimänge.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 HP rollimäng

Go down 
+3
SiriusBlack
Miseria
aare94
7 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeLaup 4 Okt - 19:44

Harry saabus jälle, nagu igal aastal Sigatüüka ekspressi peale. Imelikul kombel jõudis ta vara sinna, tema saatjaks olid Hr ja Pr Weasley. Harry jättis nendega hüvasti ja otsis omale kupee.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeLaup 4 Okt - 20:03

Platvormil üheksa ja kolmveerand seisis Luna Lovegood, kes jättis hetkel hüvasti oma isaga. ,,Ma kirjutan sulle koolist!" ütles ta isale ja vahtis teda enda suurte silmadega. Mees ainult naeratas ja noogutas. Luna astus rongile, vedades järel enda hiigelsuurt kohvrit.
Jalutanud mõnda maad, jõudis ta tuttava poisi järele ning naeratas ilmetult. ,,Tere Harry Potter," ütles ta vahtides suurte silmadega noormeest.

[Ma ei saanud päris aru, kas sa oled kupees või mitte, seega oletasin, et sa oled veel koridoris, sest sa ei kirjutanud, et sa oled kupees. xD ]
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeLaup 4 Okt - 21:35

Samal ajal aga kõndis Snape sigatüükas vangikoobastes närviliselt edasi-tagasi. "Ma ei ole sellega nõus! Ma ei ole sellega nõus!" pomises ta vihaselt. "Narrisid ja kiusasid mind, ja nüüd tuleb see libahundist Remus Lupin sellele töökohale,kus peaksin olema mina!" "Mustade jõudude vastane kaitse!" ütles ta ning virutas jalaga eemale ühe pingi. "Ja tahab veel et ma talle täiskuuajal rohtu teeksin!" "Milline alandus!" "ma pigem laseksin Peevesil endale pasapommi pähe visata kui taluda seda häbi!" ütles Snape vihaselt ning lisas : "Ja jällegi see Harry Potter," "Ole aga lahke ja lase mõlemal vihavaenlasel end teenindada Severus Snape,jah,õpeta aga Harryle nõiajooke!" vihastas Snape ning lõi ukse jalaga lahti.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeLaup 4 Okt - 22:52

Harry vaatas tüdrukut ja ütles "Tere Lo.. Luna" lausus ta peale natukest kõhklemist. Harry lisas "Lähme otsime ühe tühja kupee", ning ta hakkaski seda silmadega otsima.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeLaup 4 Okt - 23:15

Snape kõndis mööda vangikoobast ning kui ta trepist üles oli jõudnud , nägi ta enda poole tulevat Argus Filchi. "Tere,Severus" ütles Filch ning kummardas nõrgalt. "Tere Argus" ütles Snape,ning enne kui ta midagi lisada jõudis hakkas Filch rääkima : "Tead ma mõtlesin sinult üht teenet paluda,Severus,asi on nimelt selles,et ma tahtsin see aasta karistamis süsteemi veidi muuta,aga ma arvan et Albus kuulaks sind rohkem." Snape vaatas teda altkulmu. "Karistamis süsteemi muuta?" küsis ta ning manas näole laia irve. "Kallis Argus,sa tead väga hästi et Dumbledore ei laseks õpilasi kehaliselt karistada." ütles Snape ning vaatas Filchi veidra poolmuigel näoga. "Noh, jah, selge siis, nägemist." ütles Filch,pööras otsa ringi ja hakkas mööda koridori tagsi lonkima. Snape jälgis teda kuni Filch oli ümber nurga pööranud,ning hakkas siis samuti liikuma.
Tagasi üles Go down
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 5 Okt - 14:20

Luna naeratas pisut haiglaselt ja noogutas peagi ja astus sammudega edasi, pistes võlukepi kõrva taha. ,,See kupee on vaba.." lausus ta ühte kupeesse sisse piiludes, kus mitte kedagi ei olnud. Vaadanud suurte silmadega aknast välja, kus käisid teised inimesed kindlasse kohta edasi-tagasi, astus ta enda kohvrit tassides edasi.
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 5 Okt - 17:51

"Ma pean Albusega rääkima,ma pean!" mõtles Snape ning tuhises mööda koridori edasi. ta kõndis keerdterpist üles ning lausus veesülitile parooli. Ta koputas uksele. Seest kostis rahulik hääl: "Sisse," Snape astus sisse ning vaatas Dumbledore sinistesse silmadesse. "Istu." ütles ta ning Snape istus. "Ma ei kavatse sellega leppida et Remus mustade jõudude vastast kaitset andma hakkab!" ütles Snape ning vahtis raevunult Dumbledorile otsa. "Severus,sa tead väga hästi et meil on väga suured raskused mustade jõudude vastase kaitse õpetajate leidmisega." ütles Dumbledore ja naeratas. "Aga ma ei talu seda!" paiskas Snape talle näkku. "Kui sa seda ei talu,tuleb meil arvatavasti uus nõiajookide õpetaja leida," ütles Dumbledore. Snape vaatas talle vihaselt otsa ning kõndis toast välja.

(Küsimus muidu selline,et kuidas me seda edasi teha saame kui keegi Dumbledore ei mängi?)
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 5 Okt - 18:14

(Sa võid ise teda mängida...)

Harry noogutas ja vedas ka oma kohvri kupeesse. Ta mõtles, kas Hermione, või Ron ka tulevad.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 5 Okt - 18:18

Snape kõndis vihaselt keerdtrepist alla ja sealt edasi vangikoobastesse. Ta istus laua taha ja asetas pea kätele. "Olgu siis peale," mõtles ta. "Ju ma siis pean sellega leppima."
Tagasi üles Go down
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 16:53

Luna naeratas kummalisel kombel Harryle ja seadis end mugavamalt istuma ning võttis enda Norija ajakirja välja, keerates selle taas tagurpidi ja hakkas seda huvitatult lugema.
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 17:06

Ning talle meenus tahtmatult üks nooruses olnud juhtum,ning ta läks raevust näost punaseks. "Aga Potteriga käitun ma ikka nii nagu alati, hoolimata sellest, mida Albus rääkis, "Ta on juba piisavalt kannatanud" matkis ta Dumbledore sõnu. "Mind ei huvita!" "Mind absoluutselt ei huvita kui palju ta on kannatanud!" ütles Snape. "Mina olen õpetaja , tema õpilane, ja siin ei loe ÜLDSE see kui kuulus ta on ja kui kuulus ta ei ole." ütles ta ning sammus riiuli juurde.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 17:54

Harry pööritas korra silmi, kui Luna Norijat lugema hakkas, kuid hakkas kohe omi mõtteid mõtlema. Kas saab ka ühe aasta ilma sekeldusteta- küsis ta endalt.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 18:32

Luna tõstis korraks pilgu ja küsis enda vaiksel häälel :,,Kas Ron ja Hermione ka tulevad?" küsis ta tehes siiski ka murelikul toonil ja vangutas pead, kui ta pilk taas Norijasse süvenes.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 19:28

"Ma ei tea, ma ei tea, ma ei tea" ütles Harry venitades. "Arvatavasti mitte, kuna neid pole veel näha." "Aga mida sa loed? Norijat? Midagi huvitavat ka seal w?" küsis Harry vahetades teemat.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 19:40

Luna tõstis taas pilgu ja naeratas Harryle säravalt:,,Ma ei oodanud , et sa seda küsid.." lausus ta pead aeglaselt vangutades ning libistas pilgu aeglaselt tagasi ajakirjale. ,,On ... Siin on kirjutatud uue ministri kohta, ruunide kohta ja ka sinu kohta, kui sa lugenud veel ei ole..." lausus ta venitavalt ja rahuliku tooniga. ,,Soovid lugeda?" küsis ta käe ajakirjaga ettepoole , Harry poole ulatades.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 20:20

Harry naeratas ja ütles "Olgu, ma viskan siis pilgu peale". Harry hakkaski lugema, kuid veidi ettevaatlikult.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 7 Okt - 21:28

Luna naeratas säravalt , kui Harry ajakirja kätte võttis . Õnneks polnud tema isa mitte midagi kritiseerivat sinna kirjutanud. Vaid hoopis vastupidi.
,,Minister näeb väga ... teistsugune välja, kui sa saad aru mida ma mõtlen.." lausus Luna, vahtides Harryt enda suurte silmadega ja vangutas seejärel pead. ,,Tal on nagu lõvi nägu.." lausus ta rahulolevalt.
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 8 Okt - 16:05

Ta võttis riiulit ühe pudeli,ning silmises seda. Selle sees oli mälestus. Mälestus,mis oli Snape'ile tähtis. "Lily." ütles ta ning vaatas maha. Asetas siis pudeli tagasi selle endisele kohale ning läks uksest taaskord välja. Seekord läks ta ise Filchi juurde. Kui ta Filchi kabinetini oli jõudnud, koputas ta uksele. "Sisse" lausus seest kare hääl. Snape avas ukse ning istus luba küsimata toolile. "Argus, kas ma saan olla kindel, et sa sead Potteri range kontrolli alla?" küsis Snape lipitsevalt ning naeratas. "Ma nõustun." ütles Filch. "Mulle see Potteri poiss ka ei meeldi, ma teen kõik,et tal siis koolis halvasti läheks, ma luban." ütles Filch ning Snape oli väga rahuloleva näoga. Ta tõusis toolist, ning lahkus sõnagi lausumata toast.
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 13 Okt - 19:28

(Kas keegi mängib ka ?)
Tagasi üles Go down
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 13 Okt - 19:41

[Ma ootan, et aare vastaks. xD ]
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 13 Okt - 19:54

(Selge.)
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 14 Okt - 12:26

(Sorry. Väike paus tuli)

Harry noogutas õrnalt ja vaatas uut Võlukunsti ministrit. See oli Scrimegour. Tõesti oli ta lõvi näoga. Harry küsis "Kuidas su isal muidu läheb?"
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 14 Okt - 13:27

Seekord viisid sammud ta suurde saali. Ta vaatas ringi. Kõik oli juba õpilaste tulekuks valmis. "Kui ma pean Lupini vastas või kõrval istuma, siis ma ei imestaks, kui varsti kogu saal karjuma hakkab." mõtles ta ise vihast keedes. "Oh, ma ei taha neid esimese klassi tatikaid nähagi mitte." "Ma ei salli neid silmaotsaski." pomises Snape laudu silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 19 Okt - 12:15

,,Hästi.. Ta töötab uue numbri kallal.." ütles ta rahulikult ja vaatas Harryle naeratades otsa.
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 19 Okt - 12:59

"Aga jah, ma pean vähemalt enda maja omadega leppima." ütles Snape ning pööritas silmi. "Minu maja peab see aasta lendluudpalli võitma!" ütles ta ning lahkus suurest saalist.
Tagasi üles Go down
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeLaup 1 Nov - 18:10

Kas keegi mängiks ka ?
Tagasi üles Go down
Kaisaa

Kaisaa


Female
Postituste arv : 31
Age : 30
Asukoht : FI
Registration date : 28/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 7 Dets - 12:03

Ma mängiks, aga midagi ei tule pähe.
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 7 Dets - 12:50

keda sa mängid ?
Tagasi üles Go down
Kaisaa

Kaisaa


Female
Postituste arv : 31
Age : 30
Asukoht : FI
Registration date : 28/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 8 Dets - 20:58

Kathleeni.
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
SiriusBlack

SiriusBlack


Postituste arv : 119
Registration date : 01/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 9 Dets - 14:31

Kes see on ?
Tagasi üles Go down
Kaisaa

Kaisaa


Female
Postituste arv : 31
Age : 30
Asukoht : FI
Registration date : 28/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 9 Dets - 15:44

Mismõttes kes? Mul oli siin suht palju poste, aga kõik on kadunud. :/
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
Sfinks

Sfinks


Female
Postituste arv : 11
Age : 31
Registration date : 13/08/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 9 Dets - 18:02

Mina küll ei teaks, et ''Harry Potter'i'' raamatus oleks selline tegelane nagu Kathleen... tongue
Sigatüükas võib-olla on, aga ikkagi Naeratus
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/Romanova
Kaisaa

Kaisaa


Female
Postituste arv : 31
Age : 30
Asukoht : FI
Registration date : 28/10/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 9 Dets - 18:43

Oijah, sorri, mul läks koht sassi.
Tagasi üles Go down
http://lallu94.blogspot.com
Hermione Jean Granger

Hermione Jean Granger


Female
Postituste arv : 10
Age : 33
Registration date : 17/02/2010

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 21 Veeb - 12:16

Lõpuks tuli ka Hermione rongi peale ja otsis kupeed ja kui ta nägi Harryt pöördus ta otsekohe tema juurde ja ütles''Oih ma jõutsin lõpuks kohale kas Ron on ka siin?''
Tagasi üles Go down
Hermione Jean Granger

Hermione Jean Granger


Female
Postituste arv : 10
Age : 33
Registration date : 17/02/2010

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 23 Veeb - 14:52

''Kui ta hiljaks jääb siis on küll halvast ma lähen vaatan kus ta on.'' ütles Hermione ja läks minema
Tagasi üles Go down
Sponsored content





HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
HP rollimäng
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Harry Potteri foorum :: Rollimängud :: HP rollimäng-
Hüppa: