Harry Potteri foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potteri foorum

Üks huvitav Harry Potteri teemaline foorum, kus räägime ka kõigest muust ja mängime rollimänge.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 HP rollimäng

Go down 
+7
pottergirl
Enawen
Mutsu
mannu1000
Hiluska.
-Merilyn
aare94
11 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorTeade
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeNelj 29 Mai - 21:26

Jack kõndis Sigatüüka Ekspressi juure koos ema, isa ja õega. Tema vanem õde oli läinud juba oma sõpradega kohtuma, kuid Jack teadis, et tema näeb neid terve kogu järgmise õppeaasta. Jack näris korra huult ja nägi, et Sigatüüka ekspress hakkas töötama. Ta kallistas oma isa ja ema. sama tegi ka ta õde ja nii nad läksidki rongile.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeNelj 29 Mai - 21:31

Merilyn oli juba kümme minutit rongis passinud. Ristiisa lehvitas veel aknast. Ma olin niii väsinud. Ma ei tahtnud kooli, sest koolis ei ole seda head muusikat. Viimased hetked sain veel oma MP3-e kasutada. Rüü ei old veel seljas, sest tunnen end muguriietes vabamalt. Istusin üksi.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeNelj 29 Mai - 21:36

(Kirjuta tema-vormis)

Jack otsis koos oma noorema õega ühe tühja kabiini. Lõpuks nad leidsidki selle ning nad istusid sinna. Ema ja isa lehvitasid neile. Jack ja Janette lehvitasid neile vastu. Jack tundis end kurvana, kuna ta teadis, et ta näeb oma vanemaid alles poole aadta pärast.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeNelj 29 Mai - 21:38

(Fine)
Merilyn tundis, kuidas rong liikuma hakkas. Lehvitas veel ristiisale viimast korda ja jäi aknast välja vaatama. Varsti väsis. Tõmbas ennast kerra ja magas.
Tagasi üles Go down
Hiluska.

Hiluska.


Female
Postituste arv : 15
Registration date : 14/05/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimePüh 1 Juun - 12:08

Tyson leidis enda sõbrad üles ning kadus kuskile nende kupeesse. Delaney liikus veel koridoris edasi ja leidis lõpuks ka mingi vaba kupee. Ta pani enda koti pagasiriiulile ja istus akna lähedale toolile. Ta jäi aknas välja vahtima.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 2 Juun - 16:59

Samal ajal istus Carmen koos oma kahe 16-aastase vennaga kõige tagumises kupees. Ta vaatas hajameelselt, kuidas nad vaidlesid ning kuna tüdruk hommikust polnud söönud, ootas ta igatsevalt kohale jõudmist. Samuti soovis ta juba oma sõpru näha ning pärast seda oma mõnusasse voodisse vajuda. Natukese aja pärast saabusid kupeesse aga vendade sõbrad ning Carmen otsustas mõne teise kupee otsida. Ta jalutas mööda koridori kuni jõudis kupeeni, kus magas üks tüdruk. (Merilyn) Carmen istus vaikselt maha, et mitte tüdrukut äratada.
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 2 Juun - 17:04

Merilyn kuulis ukse häält ja avas silmad, kuid ei liigutanud end. Hetke pärast tõmbas taskust MP3-e ja lülitas selle välja, võttis patareid välja ja pani need kohvrisse. Siis alles vaatas ta tüdrukut, kes sisse tuli.
"Tere." ütles Merilyn unise häälega ja haigutas. "Mina olen Merilyn." Ta sirutas käe tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeEsm 2 Juun - 22:42

Jack vaatas nukrutsedes aknast välja. Viis aastat oli ta juba Sigatüükas käinud, kuid ta ei harjunud veel sellega ära. Jack võttis välja oma võlukepi ja uuris seda. See oli rohkem kulunud kui eelmisel aastal. Ta soovis, et vanemad ostaksid talle uue võlukepi, kuid nüüd polnud enam seda vajagi, sest ta sai endale tippklassi luua Keravälk, mis oli kiireim saadaolev luud. Jack hakkas vaikselt uinuma.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 11:08

Carmen võttis Merilyni käe vastu ning lausus: "Mina olen Carmen ja kui ma sind segan, võin ma ära minna. Ma tulin lihtsalt oma vendade kupeest ära, sest ma ei tahtnud seal nende sõprade juures olla."
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 12:05

"Ei sega. Mul oligi viimane aeg üles tõusta. Muidu olen pärast nagu Zombi." Merilyn naeratas. "Tegelt on mul kõht tühi. Ega käru pole mööda sõit?" Merilyn nihkus uksele lähemale, et saaks vaadata koridori.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 18:24

Kostis mütsatus, nagu oleks kupeeuks lahti käinud. Jack ärkas. Ta vaatas ringi, kuid ei näinud midagi. Jack vaatas veel korra oma käekella ja ohkas. Veel natukene Sigatüükani. Samal ajal möödus tast toidukäru. Jack ostis kõikvõimaliku maitsega oakomme, sokolaadikonnasid ja veel selliseid maiustusi. Ta hakkas nosima.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 20:42

"Ei, ma oleksin käru kuulnud, kui ma läbi koridori kõndisin" lausus Carmen mõtlikult ja vaatas oma käekella. Siis kuulis ta aga tuttavat häält. "Näed, sealt ta tulebki. Tahad, ma teen sulle katlakoogi välja?"
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 20:47

"Ei aitäh. Ma tahaks shokolaadi hoopis," Merilyn kummardus kohvrisse ja otsis rahakotti.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 21:34

"Olgu siis" naeratas Carmen. Ka tema otsis oma rahakoti välja.
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeTeis 3 Juun - 21:35

Kui lõpuks käru nendeni jõudis ostis Merilyn kõige suurema shokolaadi ja istus tagasi pingile akna alla.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 11:21

Carmen maksis samuti oma toidu eest ning istus Merilyni vastu. Ja kuna ta polnud veel hommikust söönud, tahtis ta võimalikult kiiresti alustada.
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 12:39

"Ma armastan seda shokolaadi. Mis sa arvad, millal me kohale jõuame?" küsis Merilyn ja sõi eriti suure naudinguga oma shokolaadi.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 15:14

"Ma arvan, et mõne tunni pärast" vastas Carmen ja vaatas uuesti oma käekella. Ka tema hakkas sööma. "Muide, mis majas sa oled?"
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 15:20

"Hmmm... Ma arvan kaa. Aga ma olen Ravenclaw's. Kus sa?" Merilyn silmitses maastikku rongi akende taga.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 17:28

"Ma olen Gryffindoris, mul on 2 venda ka. Nad on mõlemad Rawenclawis."


Viimati muutis seda mannu1000 (Reede 25 Juul - 21:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 17:30

"Lahe. Õnnelik" Merilyn naeratas. "Tahaks juba kohal olla. Ma tahaks oma voodis magada."
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 18:22

"Mina ka" vastas Carmen. "Kuigi homme peab õppima hakkama Kurb "
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 18:24

"'Ära parem tuleta meelde." Merilyn vaatas sünge näoga aknast välja.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 19:55

"Jah, sorry" Carmen vaatas samuti aknast välja ning nägi, et ilm tõmbus vaikselt pimedaks. "Me oleme varsti kohal."
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 20:10

"Jah. Ei ole hullu. Seda ma kooli juures vihkangi." Merilyni silmad vajusid kinni.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 20:18

Carmen istus natuke aega vaikselt. Temagi tahtis juba magada. Lõpuks otsustas tüdruk oma koolirüü selga tõmmata. Pärast seda jäi ta haigutades aknast välja vaatama.
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 20:20

"Argh. Kas me nüüd oleme juba koolis? Ma ei jaksa enam!" Merilyn haigutas.
Tagasi üles Go down
mannu1000

mannu1000


Female
Postituste arv : 267
Age : 28
Asukoht : Tartu (:
Registration date : 12/04/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 20:30

"Ei ole veel" haigutas Carmen. "Aga meil ei lähe enam kaua. Umbes 20 minutit."
Tagasi üles Go down
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:26

"Ma loodan, et ma magama ei jää selle aja peale. Lähme äkki kuskile mujale kupeesse? Otsiks kedagi veel," Merilyn ajas ennast sirgelt istuma ja ringutas.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:41

Jack vaatas kurvalt välja. Vihma hakkas sadama ja väljas kiskus pimedaka. Ta vahetas oma rüü ja vaatas kohvrisse. Seal oli igasugust kila-kola. Ta sulges selle ning istus ohates tagasi oma pingile.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:43

Carmeni vastust ootamata jalutas Merilyn kupeest välja ja vaatas, kes mujal istuvad. Varsti jalutas ta mööda ühest kupeest ja nägi ühte poissi, kes tundus talle tuttav.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:47

Jack vaatas korra aknast välja ja siis suunas pilgu kupeeukse juurde. Seal seisis tema klassist üks tüdruk Ravenclaw'st, keda ta üsna hästi tundis.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:50

"T¹au Jack! Ma ei tundnud sind ära!" Merilyn oli üllatunud ja kallistas Jacki.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:54

"Tsau Merilyn, kuidas sul siis läheb" küsis Jack rõõmsalt tüdrukut kallistades. Tal oli hea tuju, kuna ta sai sõbraga juttu ajada.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
-Merilyn

-Merilyn


Female
Postituste arv : 457
Age : 32
Asukoht : Kusagil seal, kus sind ei ole.
Registration date : 28/03/2008

HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitimeKolm 4 Juun - 21:57

"Normaalselt, kuidas endal?" Merilyn lasi sõbrast lahti ja vaatas talle otsa.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





HP rollimäng Empty
PostitaminePealkiri: Re: HP rollimäng   HP rollimäng Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
HP rollimäng
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 19Mine lehele : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Harry Potteri foorum :: Rollimängud :: HP maailma rollimäng-
Hüppa: