Harry Potteri foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potteri foorum

Üks huvitav Harry Potteri teemaline foorum, kus räägime ka kõigest muust ja mängime rollimänge.
 
PealehtPortalLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Elementide Rollikas.

Go down 
+3
Evanna
aare94
Enawen
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorTeade
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimePüh 12 Okt - 18:27

Miseria kehitas õlgu. ,,Aga mida te teete peale seda, kui Pimedus on alistatud?" küsis ta vaadates nüüd kõikidele kordamööda otsa.
Tagasi üles Go down
aare94
Admin
aare94


Male
Postituste arv : 377
Age : 30
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 18/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeTeis 14 Okt - 12:35

Kui valvur tagasi tuli ja Faladorile teatas, et ta võib sisse minna, sisenes Falado hääletult lossi, valvur ees. Valvur juhatas ta sinna toa juurde, kus oli arvatavasti Yavanna. Falador koputas.
Tagasi üles Go down
https://harrypotterfoorum.forum.co.ee
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeKolm 15 Okt - 14:42

"Elame lõpuks ometi rahus," vastas Yavanna. Ta seiras tähelepanelikult Miseriat, arutledes, miks ta seda küsis. "Aga mis sinusse puutub, siis sa jääd meie sõbraks," tähendas ta.
Uksele koputati. Yavanna kõndis kähku ukse juurde ja avas selle ettevaatlikult, kuigi ta arvas end teadvat, kes ukse taga oli. Ja tal oli õigus.
"Tere, Falador!" sõnas ta. "Astu sisse. Me peame siin parasjagu väikesi plaane."
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
hannukas

hannukas


Female
Postituste arv : 108
Age : 27
Asukoht : PelguCity;D
Registration date : 06/06/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeNelj 16 Okt - 17:10

Arya lootis et Yavannal on õigus.Ta nägi Faladori ja lausus:"Tere!"Ka Delila´h tervitas teda.Arya lootis,et Falador polnud siia tulnud halbade uudistega.
Tagasi üles Go down
http://harry-potter.forumotions.net/index.htm
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeLaup 18 Okt - 21:53

"Tere, Falador," hõikas siiamaani täitsa vait olnud Lilith laua äärest.
"Niisiis, nagu sa ilmselt isegi aru saad, arutame me siin, kuidas Pimedust võita," selgitas Yavanna olukorda. "See siin on Miseria, Pimeduse kuninga tütar, kui sa juhtumisi teda veel ei tea. Ta aitab meid ning pole mingit põhjust paanikaks." Ta pöördus tagasi Miseria ja Arya poole.
"Nii, kuhu me jäimegi... Ahjaa, mina võtan sõjaväe enda peale. Aga ikkagi, kuidas teie siiski kavatsete Pimeduse Kuningast üle olla?"
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimePüh 19 Okt - 12:13

Miseria hammustas vaikselt alahuulde ja põrnitses mõtlikult enda ette. Vähemalt seni, kuni Falador sisse astus ning printsess noogutas talle vaikselt. ,,Ma ei tea.. M.. Me lihtsalt peame ta kuidagi hävitama sel juhul. Kasvõi ta tuhaks muutma.. Mida iganes," teatas tüdruk kätega vehkides. ,,Noh .. Aga ... Ma ei tea .. On keegi näinud, kuidas valgus ja pimedus koos võitlevad? Et nagu .. Mis juhtuks siis, kui oma jõud nagu ühendada?" ta vaatas Arya poole.,,Minuarust oleksime me siis Pimedusest üle?" küsis ta kulmi vaikselt kergitades.
Tagasi üles Go down
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimePüh 19 Okt - 14:33

"Me võime ju proovida. vastane on teil olemas," vastas Yavanna muiates ja tõusis püsti. "Ma olen üsna kindel, et nii see on."

Lilith jälgis sündmusi huviga ning mõtiskles. Ema oli täna näidanud välja nii palju uut oma iseloomus, et Lilith oli segaduses. Ta oli oma ema alati teistsuguseks arvanud. Nüüd, kus too võttis asja lihtsalt, muigega, külmavereliselt - see oli ta tütre jaoks uus.
Lilith tahtis jällegi kaasa aidata, ta ei soovinud jääda üksi pealt vaatama, kuidas tema ema koos teistega võitlusse jääb. Sa oli kord loomult selline.
"Ma tahaksin ka aidata," sõnas ta tavalisest heledama, kuid otsusekindla häälega.
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
hannukas

hannukas


Female
Postituste arv : 108
Age : 27
Asukoht : PelguCity;D
Registration date : 06/06/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeNelj 23 Okt - 14:42

"Praegult ongi vist meie suurim lootus,et meie jõud koos on tugevam.Pelaegi on mul veel Valguse Element.Miseria,element on su isa käes eks?"ültles Arya.Ta vaatas Lilithit ja siis Yavannat,et näha mida ta oma tütrele vastab.Samal ajal veeretas oma käes väikest energiapalli.
Tagasi üles Go down
http://harry-potter.forumotions.net/index.htm
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeNelj 23 Okt - 19:07

Yavanna huulil mängles naeratusevine, samas olid ta silmad tõsised. "Ei, Lilith, sa tõesti ei saa aidata."
"Aga ma tahan!" hüüdis ta tütar. "Ma ei suuda lihtsalt siin istuda ja mõtiskleda, kas te suudate maailma päästa või ei!"
"Ei, Lilith, asi on selles, et kui sinuga midagi juhtub, siis on meie - minu - kuningriigil lootus otsas," teatas ta lihtsalt.
Pärast seda tuli paar sekundit vaikust.
"Mida? Kuidas?" küsis Lilith suuril silmil.
"Asi on selles," jätkas Yavanna rahulikult, "et kui sa sured, jääb riik pärijata."
Lilith jäi talle suurte silmadega otsa vaatama.
"Ma tean, mida sa tunned," ütles Yavanna leebelt ja silitas tütre pead, "aga katsu, proovi vastu pidada."

Lilithit üllatas väga ema äkiline leebus ja hellus. Varem oli ta alati saanud karmi ja keelava vastuse, seekord aga oli selleks palve. Palve tekitada kuningriigile lootust.
"Jah, ema," vastas tüdruk.
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeLaup 25 Okt - 16:54

Miseria vaatas peale Arya küsimust enda ette ja raputas pead. ,,Ei ole.." ütles ta aeglaselt ja kortsutas õrnalt kulmi.
Tagasi üles Go down
hannukas

hannukas


Female
Postituste arv : 108
Age : 27
Asukoht : PelguCity;D
Registration date : 06/06/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeTeis 28 Okt - 11:04

Arya vaatas üllatunult Miseriat ja küsis:"Kelle käes see siis on?"Ta mõtles et kui element oleks olnud Miseria käes,siis võidaks nad päris kindlalt Pimedust.
Tagasi üles Go down
http://harry-potter.forumotions.net/index.htm
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeTeis 28 Okt - 13:29

Miseria kehitas vaikselt õlgu. ,,Asi on nüüd selles, kui ma seda kellegile ütlen siis ma suren ära.. Mulle on enda elu siiski väga kallis ja ei tahaks piineldes surra.." ütles ta vaikselt ja vahtis tühjalt enda ette.
Tagasi üles Go down
hannukas

hannukas


Female
Postituste arv : 108
Age : 27
Asukoht : PelguCity;D
Registration date : 06/06/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeTeis 28 Okt - 19:33

Aryal oli kahju seda kuulda ja ta lausus:"Muidugi,ma saan aru.Meil on sind elavana vaja."
Tagasi üles Go down
http://harry-potter.forumotions.net/index.htm
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeTeis 28 Okt - 21:52

Yavanna kuulas Miseria juttu huviga ning ei suutnud uudishimu tagasi hoida.
"Mida sa praegu selle all mõtled? Kas seda, et kui sa välja räägid, tabab sind välk selgest taevast, või seda, et sind hakatakse jälitama?" Hetke pärast lisas ta vaikselt: "Muidugi ei mõtle ma selle all seda, et sa riskima peaksid."
Teema oli siiski juhtinud ka Yavanna mõtted elementidele ning seega ka tema enda omale. Sellele mõtlemine tekitas temas tuska. Ta teadis, et ta peab seda tegema ja samas teadis, et vihkab end selle pärast. Ta mõtiskles, kas äkki ta oli isegi Lilithi "evakueerinud" alateadlikult sellele mõeldes? Võib-olla... Muremõtted oleksid ta enda alla matnud, kui ta poleks neid kõrvale heitnud. Õnneks sellist mõtete korrastamise kunsti valdas ta hästi.
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeKolm 29 Okt - 13:55

Miseria vaatas ning pööras pilgu kõrvale. ,,Ei hakka mind keegi jälitama. See on lihtsalt needus ... See pannakse peale kohe siis kui keegi saab teada kus asub pimeduse element.." lausus ta ohates ning pööritas silmi. ,,Siis kui ma saladuse avaldan, siis ei taba mind tõesti piksenool taevast ega keegi ei hakka jälitama, vaid siis hakkab needus tööle ja see hakkab aeglaselt ja piinarikkalt enesest tapma ja mu isa saab sellest teada .." ütles ta vaikse pominana.
Tagasi üles Go down
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeKolm 5 Nov - 21:48

"Need olid näitlikud," sõnas Yavanna, kuid soojalt. "Ma saan aru, kui paljuga sa riskid. Juba praegu."
Ta võttis järsku millegipärast välja oma mõõga. See oli endisest võitlusest veel määrdunud ning ta puhastas selle õrna loitsuga. See oli särav taimeroheline, just selline, mida on näha noores kevadises lehtpuumetsas. Ta tundis mõõga vastu äkilist kiindumust. Ta oli seda omanud algusest peale.
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Miseria

Miseria


Postituste arv : 84
Registration date : 17/08/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeNelj 13 Nov - 20:35

Miseria kehitas vaid õlgu, oskamata seejuures midagi vastata. Kuid peagi venis ta näole irvitus ja ta vangutas pead. ,,Mis siin siis ikka.. Pimeduse kuningriigis olen ma nii Pimeduse printsess Miseria kui ka Maskis võõras," ütles ta juuksed üle õla lükates.
Tagasi üles Go down
Evanna

Evanna


Female
Postituste arv : 278
Age : 28
Asukoht : Arvuti taga tooli peal.
Registration date : 26/03/2008

Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitimeTeis 20 Jan - 15:00

Yavanna itsitas. Ta tundis end pisut lootusrikkamalt, kui ta oma mõõga hellalt tagasi tuppe pistis.
Tagasi üles Go down
http://hpfannid.net
Sponsored content





Elementide Rollikas. - Page 10 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elementide Rollikas.   Elementide Rollikas. - Page 10 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elementide Rollikas.
Tagasi üles 
Lehekülg 10, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Harry Potteri foorum :: Rollimängud :: Elementide rollikas-
Hüppa: